Product Details:
| Thickness | 15 mm |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| Material | Glass |
| Brand | MGC |
| Shape | Rectangle |
Product Details:
| Thickness | 12mm |
| Usage/Application | Commercial |
| Color | Transparent |
| Material | Glass |
| Brand | MGC |
| Shape | Rectangle |
Product Details:
| Thickness | 4 To 19.2 mm |
| Usage/Application | Home, Office |
| Glass Type | Toughened Glass |
| Material | Glass |
| Design | Acid |
| Size | As per customized |
| Product Type | MGC |
| Shape | Rectangle |
| Brand | MGC |