Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 sq ft |
| Design | Plain |
| Color | Transparent |
| Finish | Glossy |
| Usage/Application | Tables, Shelves, Doors And Partitions |
| Brand | MGC |
| Material | Glass |
| Thickness | 19 mm |
| Usage | Commercial |
| Length | 7500 mm |
| Width | 2800 mm |
| Service Location | On Site |
| Service Mode | Offline |
Additional Information: