Product Details:
| Thickness | 5 mm |
| Usage/Application | Commercial |
| Design/Pattern | Printed |
| Color | Multicolored |
| Brand | MGC |
| Shape | Rectangular |
| Material | Glass |
Product Details:
| Thickness | 6.5 mm |
| Usage/Application | Decoration |
| Material | Glass |
| Brand | MGC |
| Design/Pattern | Printed |
| Height | 8 Feet |
| Width | 3.1 Feet |
Product Details:
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Hotel |
| Thickness | 8 mm |
| Brand | MGC |
| Material | Glass |
| Shape | Rectangle |
| Height | 6 Feet |
| Width | 3-4 ft |