Product Details:
| Thickness | 12 mm |
| Glass Type | Figured |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Office |
| Brand | MGC |
| Height | 8 Feet |
| Shape | Rectangle |
Product Details:
| Thickness | 12 mm |
| Glass Type | Figured |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home, Window, Door etc. |
| Brand | MGC |
| Shape | Rectangle |
| Height | 7 Feet |
Product Details:
| Thickness | 4 mm |
| Glass Type | Figured |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home |
| Brand | MGC |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Printed |
| Height | 6.5 Feet |
Product Details:
| Thickness | 12 mm |
| Glass Type | Figured |
| Shape | Rectangle |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Window |
| Brand | MGC |
| Country of Origin | Made in India |