Product Details:
| Finish | Glossy |
| Usage/Application | Panels, Partitions, Railings etc. |
| Material | Glass |
| Brand | MGC |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 18 mm |
| Length | 12 Feet |
Product Details:
| Thickness | 2 mm |
| Color | Transparent |
| Is It Waterproof | Waterproof |
| Location/City | Maharashtra |
| Service Duration | 1-5 days |
| Size | customised |
| Usage/Application | commercial and residential |
| Finished Product Delivery Type | Home Delivery |
| Material | Glass |
| Service Mode | Offline |
| Service Type | PVB Lamination |
Product Details:
| Usage/Application | Commercial |
| Glass Type | Toughened Glass |
| Color | Green |
| Material | Glass |
| Brand | MGC |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 19 mm |
| Country of Origin | Made in India |