Product Details:
| Height | 4 Feet |
| Material | Glass |
| Design Type | Solid combination of stag glass, Glass particles pillars in extra clear glass |
| Finish | Glossy |
| Usage/Application | Commercial |
| Brand | MGC |
| Thickness | 12 mm |
| Width | 2 Feet |
Additional Information:
Product Details:
| Brand | MGC |
| Usage/Application | Commercial |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| Thickness Millimeter | 5 mm |
| Shape | Rectangle |
| Height | 6 Feet |
Product Details:
| Thickness | 8 mm |
| Usage/Application | Exterior Decor |
| Color | Transparent |
| Brand | MGC |
| Material | Glass |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Rectangle |
| Usage | Home |